Vaktlister Pirates

Vi gjør oppmerksom på at etter årsmøtetvedtak:

”Boten” for ikke å møte på sine oppsatte vakter er på 800,- pga vanskeligheter med å skaffe folk på kort varsel.

Vi minner også om at evt bytter må skje innbyrdes, og erfaringsmessig er det enklest å bytte med de på samme lag. Men sjekk også vaktliste for NM.

Alle bytter må meldes til Egil Robbestad på mobil 9797 4040.

DAGDATOTID
FREDAG
KIOSK12.04.201917.00 – 22.00
Filip Wilhelmsen47712725
Ole Jacob Evensen 97755480
Ledig0
Niklas Skår0
INNGANG12.04.201917.30 – 22.00
Marius Jakobsen0
Ledig0
SEKRETARIAT12.04.201917.30 – 22.00
Geir Karlsen92208705
Fiona Pereira Arnesen41526204
Lars E. Melby95274969
Kristine Løken99390114
VAKT SKOLE12.04.201918.00-24.00
Sebastian Strand97608640
24.00-06.00
Oskar Johansen90150426
Mike Mozer41901344
DAGDATOTID
LØRDAG
KIOSK13.04.201907.30 – 12.30
Elisabeth  B.G.9323383709:00
Chrisander Folden97657555
Iver Eiker Andersen95148897
12.30 – 17.00
Caroline Jørgensen90970175
Lars Magne Danielsen95809410
Sigurd Wessel47274400
17.00 – 22.00
Ole Benjamin Rostad42158995
Pål Kristoffersen93819202
Sander Hovald Pedersen0
SEKRETARIAT13.04.201907.30-22.00
Kristine Løken99390114
Fiona Pereira Arnesen41526204
Lars E. Melby95274969
Geir Karlsen92208705
LØRDAG13.04.2019
INNGANG07.30 – 12.30
Patrick Høybjør-Andreassen92233451
12.30 – 17.00
Cathrine Minge Andreassen99008292
17.00 – 21.30
Frans Lillqvist97974040
UTEGRILL13.04.201910.00 – 14.00
Theodor Heksem91814315
Oliver Quist Jensen99406832
14.00 – 19.00
Linus Andersson99255755
Albert Norum41108022
Ledig0
VAKT SKOLE13.04.201906.00-12.00
Storm Erik Danielsen0
12.00-18.00
Storm G. Leypoldt98479906
18.00-24.00
Benjamin Jacobsen90866909
Daniel Amundsen0
24.00-06.00 Bjarne Høgestøl0
DAGDATOTID
SØNDAG
KIOSK14.04.201907.30 – 12.00
Robin Haugen94977446
Ludvik Roslin0
Emir Ascic92295024
12.00 – 16.30
Julian Andre Danielsen0
Anita Sofie H. Pedersen95422810
Benjamin Jacobsen90866909
16.30 – 21.00
Ulrik Von Korgh0
Brage Eiker Andersen90727414
Henrik Følviken0
SEKRETARIAT14.04.201907.30 – 21.00
Geir Karlsen92208705
Fiona Pereira Arnesen41526204
Kristine Løken99390114
Lars E. Melby95274969
INNGANG14.04.201907.30 – 12.00
Victor Heksem91814315
12.00 – 16.30
Emilio Vincent Veel97760708
16.30 – 20.30
Mathea Ødegård0
UTEGRILL14.04.201910.00 – 14.00
Maximillian Kristoffersen
William O. Svanberg-Sparby99101167
14.00 – 19.00
Casper Høyden Spitz92891282
Kristine Løken99390114
VAKT SKOLE14.04.201906.00 – 12.00
Theodor Eric Roslin0